Bramy przemysłowe

Oferta specjalna Brama Przemysłowa z Montażem
Zadzwoń tel. 501 297 350

Bramy segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe, przeznaczone są do hal produkcyjnych, magazynów, garaży itp. Bramy są ocieplane pianką poliuretanową 40mm.Bramy mogą być obsługiwane ręcznie za pomocą linki, z napędem ręcznym łańcuchowym, z napędem elektrycznym nasadowym. Bramy możemy wyposażyć w drzwi przejściowe, przeszklenie, kratki wentylacyjne. Szerokość bram do 8000mm, wysokość do 6030mm. Płat bramy stalowy lub aluminiowy. Szeroka gama kolorów.

Bramy przesuwane

Bramy przemysłowe przesuwane, mogą być montowane tam gdzie nie m możliwości instalacji innego typu bram. Płat bramy wykonany jest blachy stalowej, ocieplanej pianka poliuretanową. Uszczelnienie bramy: dół płata- szczotkowe, boczna oraz górna krawędź płata- uszczelnienie labiryntowe, pozostała boczna krawędź płata- uszczelka gumowa. Brama jest zawieszona na dwóch wózkach jezdnych zamocowanych na prowadnicy stalowej nad bramą. Szerokość bram do 4000mm, wysokość do 2040mm. Bramy mogą być jedno i dwuskrzydłowe. Brama może być wyposażona w drzwi serwisowe w bramie, okna, kratki wentylacyjne. Brama obsługiwana ręczne, wyposażona w zamek zapadkowy z obsługą z wewnątrz i zewnątrz. W przypadku bramy dwuskrzydłowej - zasuwa (blokada skrzydła biernego).

Bramy i kraty rolowane

Bramy i kraty rolowane występują w wersji stalowej i aluminiowej, płat bramy pełny lub perforowany. Obsługa ręczna jak i z napędem elektrycznym. Szerokość do 11000mm, wysokość do 6000mm.

Bramy rozwierane

Bramy rozwierane jedno lub dwuskrzydłowe. Ościeżnica bramy wykonana jest z aluminium anodowanego w kolorze naturalnego aluminium. Płat bramy z blachy stalowej, ocieplanej pianką poliestrową 40mm. Zamykana na zamek z obsługą wewnątrz/zewnątrz. Uszczelnienie płata: uszczelki gumowe w ościeżnicy, szczotkowe w progu. Szerokość bramy do 2500mm, wysokość do 2500mm. Brama może być wyposażona w drzwi obsługowe w bramie, okna, kratki wentylacyjne.

Kurtyny wstęgowe z PVC

Kurtyny wstęgowe PVC, to nowy system zamknięć otworów i przegród. Znalazły one zastosowanie w: warsztaty rzemieślnicze, hale przemysłowe, handel, laboratoria, przetwórstwo spożywcze, chłodnie. Kurtyny dzielimy na: stałe, przesuwne, zespolone. Szerokość kurtyn do 6000mm, wysokość do 6000mm.


Rejon naszego działania to woj. pomorskie, w tym Trójmiasto Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Rumia, Reda, Wejherowo i okolice. Zapraszamy po bramy przemysłowe i magazynowe.

Call Now Button