Automatyka bram

Oferowane przez nas napędy do bram, produkowane są przez renomowane firmy takie jak NICE czy FAAC. Na napędy udzielamy gwarancji i zapewniamy pełne wsparcie techniczne. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań. Świadczymy usługi obejmujące montaż i serwis napędów do bram.

Oferta specjalna na Napędy do Bram z Montażem

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 501 297 350 lub napisz apus@apus.comweb.pl

Automatyka do bram skrzydłowych

Wingo

Napęd do bramy dwuskrzydłowej WINGO.

Szerokość bramy od 3,6 mb do 6 mb. Ciężar skrzydła do 200kg. Metalowa nakrętka na śrubę pociągową wykonana jest z brązu co zapewnia trwałość i niezawodność. Centrala posiada funkcję furtki (częściowe otwarcie bramy). Dowolna konfiguracja napędu w piloty, fotokomórki, lampy.

toona

Napęd do bramy dwuskrzydłowej TOONA.

Szerokość bramy od 6mb do 14 mb. Do pracy umiarkowanej jak i bardzo intensywnej. Cicha praca, funkcja furtki. Dowolna konfiguracja napędu w piloty, fotokomórki, lampy, zamki elektromagnetyczne.

Pop

Napęd do bramy dwuskrzydłowej POP.

Siłownik z ramieniem łamanym do bram o szerokich słupkach (50cm).Maksymalna szerokość bramy 4mb, ciężar do 200kg. Cicha praca, możliwość wyposażenia w akumulator awaryjny.

Hyke

Napęd do bramy dwuskrzydłowej z ramieniem łamanym HYKE.

Długość bramy do 7mb. Szerokość słupka do 80 cm.

x-metro

Napęd podziemny do bramy dwuskrzydłowej X-METRO.

Do bram o szerokości do 4,6 mb. i ciężarze skrzydła do 400kg. Napęd do pracy intensywnej. Możliwość otwierania bramy o 180 stopni. Możliwość wysprzęglania napędu z obu stron bramy.

 

 

Automatyka do bram przesuwnych

Robus

Napęd do bramy przesuwnej ROBUS.

Napędy do bram 350kg, 600kg, 1000kg. Napędy do bram przydomowych jak i wspólnot mieszkaniowych (ROBUS 1000). Funkcja częściowego otwarcia bramy (furtka). Możliwość wyposażenia w akumulator awaryjny. Dowolna konfiguracja wyposażenia napędu w piloty, fotokomórki, lampy.

Run

Napęd do bramy przesuwnej RUN.

Napęd do bram przesuwnych o ciężarze 1800kg, lub do 2500kg. Chłodzony silnik, odpowiedni do pracy w ekstremalnych warunkach. RUN 2500, jest idealny do zastosowań przemysłowych (670 cykli na dzień).

 

 

Automatyka do bram garażowych.

Spido

Napęd do bram garażowych: uchylnych, segmentowych, dwuskrzydłowych SPIDO.

Przeznaczony do bram o powierzchni do 13mkw. Szyna prowadząca aluminiowa i łańcuch. Sprawdzona konstrukcja, zwolnienie podczas zamykania.

Spin

Napęd do bram garażowych: uchylnych, segmentowych, dwuskrzydłowych SPIN.

Napęd wyposażony w pasek zębaty (cicha praca).Możliwość wyposażenia w akumulator awaryjny.

Shell

Napęd do bram garażowych SHEL.

Napęd do bram o powierzchni do 11 mkw. Autodiagnoza za pomocą lampy. Napęd łańcuchowy.

 

 

Automatyka do furtek

Walky

Napęd do bram skrzydłowych WALKY, o długości skrzydła do 1,8mb. Napęd doskonale nadaje się do furtek wejściowych. Zalecany do skrzydeł drewnianych i PCV. Doskonały do wąskich słupków (szer. 10cm). Siłownik jest szybki, potrzebuje około 7 sekund by otworzyć skrzydło.

 

 

Automatyka do rolet okiennych i żaluzji

Silniki rurowe z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Wyłączniki krańcowe. Ciężar rolety do 95 kg.

Call Now Button